Novinky ze světa filmu

STAR WARS: Episode VII | The Force Awakens trailer

3. prosince 2014 v 9:52 | [Yumi]

Už jsme se konečně dočkali. Je tu první trailer pro pokračování legendárních filmů Star Wars nazvaný The Force Awakens. Premiéra je zatím určená na prosinec 2015. Bude to jen nepodařený pokus o další Star Wars film, nebo se povede udělat nový úžasný trhák s dokonalou grafikou a efekty? Toho se dočkáme až příštího prosince.

AVENGERS: AGE OF ULTRON | Co nám přinesou noví Avengers

25. září 2014 v 23:12 | [Yumi]

Čas utíká jako voda, a ikdyž se to nezdá, noví Avengers tu budou zanedlouho. Noví díl, pojmenovaný Age of Ultron, bude mít premiéru v květnu 2015 (jinde bývá udáváno až léto). A co v něm vlastně bude se aspoň trošku dozvíte teď.

Čekali jste, že Avengers budou zase bojovat proti Lokimu? Musím bohužel sklamat všechny fanynky Toma Hiddlestona, ale ten v tomto díle nebude, i když i já jsem napjatá, jak to s ním dopadne, když v Thor: The Dark World na konci sedí na Odinově trůnu. Ale to se dozvíme až v Thorovi 3 (který se bude nejspíše jmenovat Ragnarok = konec světa v severské mytologii). No ale zpět k Avengers. Jako úhlavní nepřítel proti našemu týmu superhrdinů nastoupí Ultron. A kdo, že je ten Ultron? Jak víme z komiksů, tak je to přístroj původně vytvořený Tony Starkem. Ale cosi se zvrhlo, za což tedy mohl Ant-man, a nyní chce Ultron ovládnout a zničit celý svět. Jenže jak jsme se dozvěděli, tak film nebude moc inspirovaný podle komiksu, který byl stejně na poslední chvíli přejmenován jen aby se přiživil na filmu. A Ant-mana také neuvidíme (ten chystá vlastní film, který bude mít premiéru také příští rok)
Pokud jde o herce, tak nám tu pořád zůstává naše šestka: Chris Evans, Chris Hemsworth, Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner ale jak jsme zjistili, tak se k nim přidávají další dva a to Aaron Taylor-Johnson a Elizabeth Olsen v rolých Quicksilvra a Scarlet Witch. Dokonce se říká, že zde bude mít roli i Andrew Garfield jako Spider man (můžeme znát z Amazing Spider-man), nebo také Vin Diesel, ale kdo ví. To se dozvíme až ve filmu a zatím se můžeme jen těšit.
 
 

Reklama