Listopad 2014

HOBBIT | Bitva pěti armád nejnovější trailer

7. listopadu 2014 v 13:51 | [Yumi] |  Premiéry filmů

Tak už se to blíží, Hobit a bytva pěti armád bude mít premiéru 10. prosince (v cinestaru 11.12. 2014). Před dvěma dny nahráli na youtube nejnovější trailera tým Avenreal vám ho tu dnes přináší i s popisem, o čem toto pokračování bude.

"Hobit: Bitva pěti armád" oscarového režiséra Petera Jacksona je závěrečnou částí filmové trilogie natočené podle stále oblíbeného románu spisovatele J. R. R. Tolkiena Hobit. "Hobit: Bitva pěti armád" uzavírá epické dobrodružství Bilbo Pytlíka, Thorina Pavézy a skupiny trpaslíků. Když se jim v boji proti draku Šmakovi podařilo dobýt zpět svou vlast, nechtěně vypustili do světa smrtící sílu. Rozzuřený Šmak dští svůj spalující hněv na bezbranné muže, ženy a děti v Jezerním městě. Thorinova posedlost hromaděním znovu nabytého pokladu, kterému i přes Bilbovu snahu obětuje přátelství i čest,

8 SERIÁLŮ | Zjistěte jednoduše, o čem je těchto osm seriálů

4. listopadu 2014 v 11:30 | [Yumi] |  Recenze seriálů

Že je těžké jednoduše a v kostce zhrnout váš oblíbený seriál, který má už tolik sérií, že se sami ztrácíte? Věřte mi, že to jde a tyto obrázky jsou toho důkazem. Je tu 8 seriálů zhrnutých v kostce a mezi nimi jsou Breaking Bad, Dexter, Dr. House, Game of Thrones, House of Cards, How I met your mother, The big bang theory a True Detective. Tak co, sledujete některý z nich? A souhlasíte s popisem, nebo by jste ho popsali úplně jinak? Dejte nám vědět to komentáře.