INFORMACE | informace o dění na stránkách + chcete se přidat?

25. října 2014 v 16:31 | Šéfredaktorka |  informační

Dnes je to přesně jeden měsíc a den od spuštění naší stránky a já jsem opravdu moc šťastná za vaše návštěvy a za reakce na některé články. Popravdě jsem nečekala, že by sem vůbec někdo chodila četl si, co píši, ale pár jedinců se tu našlo a já jsem vám opravdu moc vděčná. Tento blog byl původně založen jako oficiální stránka naší cosplay skupiny, ale stalo se pár věcí a blog zpustl.

A jak to vlastně se založením bylo? Komiksy, filmy, hry,... jsou mým velkým koníčkem (jsem vlastně něco jako geek) a chtěla jsem o něčem takovém psát, ale na svůj vlastní blog jsem to nechtěla dávat. Tam mám jen nějaké ty svoje kresby, zápisky o historii a mytologii a kdybych tam ještě přidala tohle, tak by to bylo moc přeplácané. A pak mě to napadlo, co takhle udělat něco jako takový komiksový internetový magazín. Byla to skvělá myšlenka a hned jsem se do toho pustila. Použila jsem tento blog a dokonce jsem i nechala název Avenreal. Je to originální a myslím, že ti zaujatější i možná přijdou na to, co znamená.

Takže jsem měla název, blog a myšlenku. Tak jsem se pustila do tvorby vzhledu. Ať si kdo chce, co chce říká, ale na vzhledu opravdu záleží a když jde o něj a o organizovanost, tak jsem na to opravdu puntičkář. Vzhled už je 3x předělávaný, ale nyní jsem s výsledkem celkem spokojená. No a když bylo tohle všechno hotově, pustila jsem se do psaní prvního článku. Tou dobou jsem hrávala hru Disney Infinity, kde byli přidáni i Marvel hrdinové a mě napadlo, že ne každý i ní ví a byla to i škoda. Tak jsem se o ní tedy zmínila. No a tímhle započala vlna několika dalších článků. Vím, že jich není moc, ale jsem na ně sama. A tím se dostávám k dalšímu tématu tohoto článku.

Hledám redaktory či jen náhodné pisálky

Jak už jsem říkala, na psaní článků jsem sama a kvůli tomu se nedostanu ke všemu, co bych chtěla a přece jenom taky nevím všechno. A proto hledám nové lidi, kteří by mi tu pomohli. Buď jako stálí redaktoři nebo jen někoho, kdo mi pošle nějaký článek. Takže pokud by jste se chtěli přidat, budu moc ráda. Stačí, když mi zašlete nějaké informace či přímo článek. Vše posílejte na email Avenreallife@gmail.com

POSTUP PRO REDAKTORY
1. Jméno a Příjmení + přezdívka, pod kterou se podepíšete *
2. Něco o sobě, jaký máte vztah k této scéně
3. O čem nejčastěji by jste psali (komiksy, filmy, recenze, hry,..) *
4. Proč by jste chtěli být redaktorem *
5. Souhlasíte s pravidly? *
6. Odkaz nebo ukázka nějakého tvého článku (jakéhokoliv)
Do předmětu: Přihláška o místo redaktora

-Pravidla-
• nezneužiješ heslo
• pokud se mi článek nebude líbit, tak ho opravíš nebo vymažeš
• napíšeš aspoň 2-3 články měsíčně
• nebudeš nijak zasahovat do chodu stránky či něco měnit
• budeš pouze autorem, já spravuji zbytek
- možná budou časem i další role

POSTUP PRO PISÁLKY
1. Přezdívka *
2. Blog
3. O čem píšeš *
4. článek samotný *
Do předmětu: článek pro blog Avenreal *

* věci s hvězdičkou jsou povinné

Takže ještě jednou moc děkuji všem, kteří jste kdy navštívili tuto stránku nebo zanechali komentář. Stránka je pro vás a jsem moc ráda, že se vám články líbí. A kdyby měl někdo zájem o výměnu ikon, můžete napsat do komentáře.
Šéfredaktorka Yumi Chan Baka

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama