DISNEY INFINITY | Marvel super heroes

24. září 2014 v 8:48 | [Yumi] |  Novinky ze světa her
http://oyster.ignimgs.com/mediawiki/apis.ign.com/disney-infinty/3/30/2.0_Logo.jpg

Už je to tak, do hry Disney Infinity už zavítali i naše oblíbené postavičky od Marvel. A že nevíte, co hra Disney Infinity je? Tak si to vysvětlíme. Hra Disney Infinity je kombinací skoro všech postav a prostředí z filmů Disney. Můžete třeba hrát za Úžasňákovi, Rebelku, Piráty z Karibiku,... Každá postava má určitou schopnost podle toho, co používá nebo umí. Třeba Locika má svoji pánvičku, Pan Úžasňák super sílu,... no a nyní se k této hře nejen pro děti přidali i superhrdinové.

Koho můžeme ve hře najít?

Protože Disney podporoval film Avengers a Strážci Galaxie, vytvořil seriály Avengers Assemble a Ultimate Spiderman, tak podle nich jsou zde i jejich postavy. Z Avengers tu máme všechny naše známé hrdiny: Iron Man, Hulk, Thor, Black Widow, Hawkeye a Captain America, kteří bojují proti jejich známému nepříteli (nebo i bratrovi) Lokimu a jeho sněžným obrům. Hra se odehrává ve městě NY a ve Stark Tower. I když prostředí je pěkné, útoky jsou hezky vymyšlené, tak přece jen se nezbavíte typického Disney vzhledu postav. I když některé vypadají i docela pěkně, tak přece jen musíme tvůrcům vytknout zpracování Lokiho, který vypadá jako Tulio z filmu Rio, akorát bez brýlí a s jiným účesem.


http://3.bp.blogspot.com/-kVdM8ixEBVk/U4Meg5wo5fI/AAAAAAAAB4g/rMwgTBJOvPM/s1600/1610023_725804997470225_4343862064085432692_n.jpg

Další tu máme postavy ze seriálu Ultimate Spiderman: Spiderman, Venom, Iron Fist, Nova, Nick Fury. Příběh se také odehrává ve městě, kde na ulici z ničeho nic padají další Venomové, protože naši padouchové se rohodli, že ukradnou vzorek Venoma a nadopují ním všechny ostatní. Možná je škoda, že do hry nedali i ostatní členy Spidermanova týmu, ale i tak je hra za tyto postavi velmi pěkná. No kdo by se nechtěl houpat na sítích jako Spiderman nebo létat jako Nova.

http://www.t1gn.com/wp-content/uploads/2014/06/Untitled-1.jpg

No a jako poseldní tu máme Guardians of the Galaxy: Groot, Drax, Gamora, Rocket Raccoon. A schválně, jestli uhádnete, kde se příběh odehrává. Ano, je to ve vesmíru. Zase musíme říct, že hratelnost je opravdu moc pěkná a postavy jsou v tomto případě všechny moc hezké, včetně malého, roztomilého Raccoona.

http://www.xboxmad.net/team/uploads/GotGnbanner.png

Celá hra má ale jednu velkou nevíhodu. Sice se dá hrát na PC, X box, PS3, PS4, ale když si koupíte hru (teda n počítač je zdarma), tak si všechny postavy musíte dokupovat za další peníze zvlášť. Každá postava stojí okolo 100,-. Avšak je i možnost zakoupit hru rovnou i s hracím setem jaký si vyberete a k tomu dostanete i malé postavičky na vystavení. Takže jestli máte nějaké peníze navíc a hra vás zaujala, tak určitě doporučujeme.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama