Září 2014

YOUTUBE | Seznamte se, James Bruton.

30. září 2014 v 20:01 | [Yumi] |  Youtubers

James Bruton je Britský kutil, který vyrábí různé přístroje, postavy, ale i obleky z komiksů a filmů. Na youtube má vlastní kanál, kde dává všechny své postupy práce na jeho nejnovějších výrobcích. A že jich opravdu má. Nejvíce se zaměřuje na obleky Iron Mana a má vyrobených už opravdu mnoho druhů, které můžeme vidět třeba ve filmu Iron Man, ale také v komiksech. Vše, co můžete vidět v jeho videích si vyrábí sám, i všechny části k oblekům, které jsou často elektronicky poháněné, takže jim svítí oči, zbraně, srdce a také funguje i otevírání helmy či schované raketky. James s tímto koníčkem začal už před několika lety a za tu dobu se i hodně zlepšil a našel různé nové způsoby výroby a vychytávky. Dokonce má doma i vlastní 3D tiskárnu na určité části pro obleky, jako jsou ohyby, detaily,...

AVENGERS: AGE OF ULTRON | Co nám přinesou noví Avengers

25. září 2014 v 23:12 | [Yumi] |  Novinky ze světa filmu

Čas utíká jako voda, a ikdyž se to nezdá, noví Avengers tu budou zanedlouho. Noví díl, pojmenovaný Age of Ultron, bude mít premiéru v květnu 2015 (jinde bývá udáváno až léto). A co v něm vlastně bude se aspoň trošku dozvíte teď.

Čekali jste, že Avengers budou zase bojovat proti Lokimu? Musím bohužel sklamat všechny fanynky Toma Hiddlestona, ale ten v tomto díle nebude, i když i já jsem napjatá, jak to s ním dopadne, když v Thor: The Dark World na konci sedí na Odinově trůnu. Ale to se dozvíme až v Thorovi 3 (který se bude nejspíše jmenovat Ragnarok = konec světa v severské mytologii). No ale zpět k Avengers. Jako úhlavní nepřítel proti našemu týmu superhrdinů nastoupí Ultron. A kdo, že je ten Ultron? Jak víme z komiksů, tak je to přístroj původně vytvořený Tony Starkem. Ale cosi se zvrhlo, za což tedy mohl Ant-man, a nyní chce Ultron ovládnout a zničit celý svět. Jenže jak jsme se dozvěděli, tak film nebude moc inspirovaný podle komiksu, který byl stejně na poslední chvíli přejmenován jen aby se přiživil na filmu. A Ant-mana také neuvidíme (ten chystá vlastní film, který bude mít premiéru také příští rok)
Pokud jde o herce, tak nám tu pořád zůstává naše šestka: Chris Evans, Chris Hemsworth, Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner ale jak jsme zjistili, tak se k nim přidávají další dva a to Aaron Taylor-Johnson a Elizabeth Olsen v rolých Quicksilvra a Scarlet Witch. Dokonce se říká, že zde bude mít roli i Andrew Garfield jako Spider man (můžeme znát z Amazing Spider-man), nebo také Vin Diesel, ale kdo ví. To se dozvíme až ve filmu a zatím se můžeme jen těšit.

RECENZE | Ultimate Spider Man

24. září 2014 v 22:10 | [Yumi] |  Recenze seriálů
http://cdnvideo.dolimg.com/cdn_assets/fe4a81431f187bb659f23388b3418f60ef2be032.jpg

Seriál o Spider-Manovi začíná v době, kdy už ho svět zná jeden rok. Už zachraňuje životy a poráží protivníky. Nick Fury ze S.H.I.E.L.D. mu právě nabízí možnost pracovat se skutečnými superhrdiny. Spider-Manovými kolegy budou například Nova, White Tiger, Iron Fist nebo Power Man
www.csfd.cz

Ultimate Spider man je seriál na kterém, jako i na dalších, spolupracoval MARVEL s Disney. Náš mladý Spiderman se vydává na mnohá dobrodružství, ale už není sám. Díky programu mladých superhrdinů Spidey začíná pracovat pro S.H.I.E.L.D. a má svůj vlastní tým. Něco jako mladí Avengers. Mezi jeho tým patří Nova (létá, střílí), White Tiger (bojuje díky svým "ostrým drápkům"), Iron Fist ("železná pěst", karate) a Power Man (super síla, regenerace). I když tyto postavy nikdy nebyly zmíněné v žádném ze

DISNEY INFINITY | Marvel super heroes

24. září 2014 v 8:48 | [Yumi] |  Novinky ze světa her
http://oyster.ignimgs.com/mediawiki/apis.ign.com/disney-infinty/3/30/2.0_Logo.jpg

Už je to tak, do hry Disney Infinity už zavítali i naše oblíbené postavičky od Marvel. A že nevíte, co hra Disney Infinity je? Tak si to vysvětlíme. Hra Disney Infinity je kombinací skoro všech postav a prostředí z filmů Disney. Můžete třeba hrát za Úžasňákovi, Rebelku, Piráty z Karibiku,... Každá postava má určitou schopnost podle toho, co používá nebo umí. Třeba Locika má svoji pánvičku, Pan Úžasňák super sílu,... no a nyní se k této hře nejen pro děti přidali i superhrdinové.

Koho můžeme ve hře najít?

Protože Disney podporoval film Avengers a Strážci Galaxie, vytvořil seriály Avengers Assemble a Ultimate Spiderman, tak podle nich jsou zde i jejich postavy. Z Avengers tu máme všechny naše známé hrdiny: Iron Man, Hulk, Thor, Black Widow, Hawkeye a Captain America, kteří bojují proti jejich známému nepříteli (nebo i bratrovi) Lokimu a jeho sněžným obrům. Hra se odehrává ve městě NY a ve Stark Tower. I když prostředí je pěkné, útoky jsou hezky vymyšlené, tak přece jen se nezbavíte typického Disney vzhledu postav. I když některé vypadají i docela pěkně, tak přece jen musíme tvůrcům vytknout zpracování Lokiho, který vypadá jako Tulio z filmu Rio, akorát bez brýlí a s jiným účesem.

Videos

23. září 2014 v 16:41

KRESBA OD SAYI | Tony Stark - Iron Man

2. září 2014 v 21:21 | Saya |  vaše výtvory

Kresba od Sayi. Je to opravdu úžasné, děkujeme.